Lorem

Zrobimy dla was zdjęcia wtechnologii 360.

Zdjęcia mogą dotyczyć praktycznie każdego ujęcia waszej nieruchomości.

Lorem

Rozejrzyj się dookoła siebie szukając konkretnych szczegółów.

Kliknij na zdjęcie aby przejść  do spaceru. Nawigacja spaceru jest bardzo intuicyjna i nie sprawi Ci problemów. Tak samo postępuj ze wszystkimi zdjęciami zamieszczonymi poniżej.

Przykładowa realizacja domu w Gdańsku. Możemy zobaczyć wirtualną realizację domu w taki sposób jakbyśmy tam byli osobiście. Za pomocą metatagów jesteśmy w stanie opisać interesujące nasz szczegóły. Jeżeli macie takie oczekiwania zamiast opisów możemy tam umieścić krótki film reklamowy.

Lorem

Zapraszamy na zakupy do sklepu metalowego w Gdyni.

Nasze zakupy możemy rozpocząć od panoramy 360 ukazującej nam witrynę sklepu do którego wchodzimy kierując się nawigacją umieszczoną na drzwiach.  Tak samo wychodzimy ze sklepu aby rozejrzeć się przed sklepem.

Jeżeli chcesz wynająć swoją nieruchomość i dbasz o cenny czas swój i swoich klientów to taki model prezentacji jest narzędziem które jest do tego najlepiej do tego przygotowane.

Dzięki temu będziesz miał klientów którzy będą mocno skoncentrowani na tej a nie innej nieruchomości.

Możesz zajrzeć w każdy zakamarek mieszkania. To samo mogą zrobić twoi klienci aby wybrać tą odpowiednią dla nich nieruchomość. Jeżeli zadzwonią to już tylko po to aby się upewnić że wygląda ono tak samo jak na wirtualnym spacerze.

Jeżeli chcesz pokazać okalającą dom roślinność czy też skupić się na dodatkowych atutach prezentowanej nieruchomości to także nic nie stoi na przeszkodzie. Do wirtualnego spaceru możemy dołaczyć jak chociażby w tym projekcie przepiękne widoki z okien lub uchwycić i pokazać piękno okolicznej przyrody, liczne gatunki drzew czy kwiatów.

 

 

 

Przykładowe zdjęcia w technologii 4K

Kontakt

YESSEY

+48 505 344 380

kontakt@yessey.pl

Adres

ul. Kaszubska Droga 44

80-209 Chwaszczyno